İletişim Bilgileri

BİLGİN DİZEL SERVİS BOSCH-DELPHİ-DENSO-VDO ENJEKTÖR VE POMPA TAMİR TEST AYAR ONARIM

  • Yetkili Kişi: BİLGİN ÖZKAN
  • Telefon numarası: +90 (0212) 653-38-38, +90 0212 653 90 40
  • +90 (0554) 509-85-61
  • +90 (0554) 509-85-62
  • +90 (0212) 653-90-40
  • MSN: bilgindizel@hotmail.com
  • Skype: bilgindizel
  • Adres: BASIN EKSPRES YOLU ÇINAR CD.GÜNEŞLİ MATB.SİT.NO:4/16 YENİBOSNA/İST., YENİBOSNA, İstanbul, 34188, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Delphi'nin en modern eğitim tesisi İzmir'de hizmete girdi

Delphi'nin en modern eğitim tesisi İzmir'de hizmete girdi
Delphi'nin en modern eğitim tesisi İzmir'de hizmete girdi

29.09.2011 14:06

İzmir, 09.09.2011, Dünyanın en büyük otomobil ve ticari araç üreticilerinin orijinal ekipman teknolojileri tedarikçilerinden birisi olan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri olarak Türkiye'deki ilk eğitim merkezini İzmir'de hizmete açtı.

Açılışta konuşan Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye Ülke Direktörü Tufan Baysal, şirket olarak 2001 yılı gibi kritik bir dönemde Türkiye'de satış sonrası organizasyon bayrağını devraldıklarını belirterek, distribütörleriyle büyüyüp geliştiklerini ifade etti.

İzmir’in Menderes ilçesinde hizmete giren Delphi Eğitim Merkezi, eğitim salonu, çalışma ofisi, atölye ve servis alanından oluşan 300 metrekarelik binasında eğitim verecek.

Menderes ilçesinde gerçekleşen açılışa Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu, Menderes Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, İZKA Genel Müdürü Ergüder Can, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Dizel Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Mke Rayne, Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Türkiye Ülke Direktörü Tufan Baysal, Delphi Dizel sistemleri Türkiye Genel Müdürü Gülgün Bilici, Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri, Global Eğitim Müdürü Graham Borley, Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri, Mühendislik ve Servis Operasyonları Direktörü Garry Wilson, Delphi Test Ekipmanları Tedarikçisi “Hartridge” firması Genel Müdürü Gerrard Herring ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Delphi'nin global organizasyonundaki en yeni ve modern tesisi olarak tanımlanan Eğitim Merkezi'nde öncelikle kendi dizel yetkili servislerine eğitim verilecek.

"Tufan Baysal: Eğitim merkezimiz en büyük yatırımlarımızdan birisi"

Delphi'nin Türkiye'de yatırımlarına devam ettiğini ve en önemli yatırımlarından birisinin yeni açtıkları eğitim merkezi olduğunu belirten Delphi Türkiye Ülke Direktörü Tufan Baysal, "Teknoloji hızla gelişiyor ve tüketicilerin beklentileri, kalite çıtaları, servis ihtiyaçları da hızla gelişiyor. Delphi olarak hem dizel hem de benzinli yakıt sistemlerinde dünyanın en önemli prestijli teknoloji ödüllerine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.Dünyada 4 binin üzerinde yetkili servisimizle sektöre hizmet veriyoruz" dedi.

Baysal, İzmir’in Menderes ilçesinde hizmete giren Eğitim Merkezi'nin, Delphi'nin dünyadaki 15 farklı ülkede ve 41 fabrikasında üretilen teknolojilerden satış sonrası ile ilgili olanlarının, Türkiye'deki mühendis ve ustalarla buluşturacak bir merkez olduğuna dikkat çekti.

Mike Rayne : "Dünya üzerinde 1 milyar dolarlık parça satıyoruz"

Delphi Ürün ve Hizmet Çözümleri Dizel Satış Sonrası Başkan Yardımcısı Mike Rayne, yüzyılı aşkın süredir yenilikçi olmaya devam eden Delphi'nin dünyanın en önde gelen satış sonrası tedarikçilerinden biri olduğunu belirterek, her yıl dünyadaki otomobil üreticilerinden satış sonrası müşterilerine yaklaşık 1 milyar dolarlık parça tedarik ettiğini ifade etti. Rayne, Türkiye'deki satış sonrası pazarındaki payını arttırdıklarını belirterek, "Bu ülkede uzun zamandır bulunuyoruz. Ülke ekonomisine katkı anlamında önemli günlerden birini yaşıyoruz.Aracın güç sistemleri, fren ve amortisör gibi alanlarında hizmet veriyoruz.Eğitim Merkezimizde bunları yansıtacağız.Bu yatırımlarımız binek araçlardan, arazi araçlarına ve marin uygulamalarına kadar ulaşacak. Eğitim merkezimizde 4 mühendis ve 1 teknisyen çalışacak. Türk mühendislerini ve teknisyenleri eğitmeyi hedefliyoruz" dedi. Rayne, Delphi'nin satış sonrası müşterilerinin işletmelerini karlı şekilde büyütmeye odaklanabilmeleri için Türkiye'ye yatırım yaptığını söyledi.

Menderes Kaymakamı: Tahsin Kurtbeyoğlu

Delphi'nin yatırımını Menderes İlçesinde yapmasından mutluluk duyduklarını belirten Menderes Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, "Yıllar var ki bizim eğitim sistemimizde teoriyle pratiği bir araya getirmekte hep zorlandık. Bu merkez, teorikle pratiği bir araya getirecek olması açısından da büyük önem taşıyor. İlçemizde böyle bir yatırım yapılmasından da ayrıca mutluluk duyuyorum" dedi.

Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu: "Delphi'nin yatırımı doğru yatırımdır"

Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu, Delphi Eğitim Merkezi'nin, firmanın Türkiye'deki yatırımlarına uzun vadeli baktığının bir göstergesi olduğunu belirterek, "İlimize ve Türkiye ekonomisine katkısı olacaktır. Doğru yatırımdır. Delphi ile bu yatırımıyla İzmir teknolojisi daha gelişmiş bir yer olma yolunda ilerlecektir" dedi.

Öncelik Delphi Dizel Servislerine eğitim

Dünyanın önde gelen araç üreticileri için orijinal ekipman teknolojileri üreten Delphi'nin Türkiye'de ikisi İzmir'de diğerleri Bursa ve İstanbul'da olmak üzere 4 fabrikası, 6 bin 700 çalışanı bulunuyor.

Delphi'nin Global Organizasyonu'ndaki en yeni ve en modern tesis olduğu açıklanan Eğitim Merkezi'nde öncelikli hedefin, Delphi Dizel Yetkili servisleri olmak üzere Türkiye genelinde satış sonrası alanında hizmet veren servis ve tamirhanelerin teknik elemanlarına; her geçen gün hızla gelişen teknolojilere sahip günümüz modern araçlarına hizmet sunmaları için gerekli teknik ekipman ve cihazları tanıtmak, ilgili eğitimleri sağlamak olarak belirtiliyor.

Delphi'nin Türkiye dışında İngiltere Merkez, Fransa, İspanya, İtalya gibi otomotivin ileri gelen ülkelerinde de Eğitim Merkezleri bulunuyor.

Önceki Haberler
FORD TRANSİT DENSO ENJEKTÖR TEST VE RAPORLAMA
FORD TRANSİT DENSO ENJEKTÖR TEST VE RAPORLAMA

21.09.2011 17:09

FORD TRANSİT DENSO ENJEKTÖRLERİNE YETKİLİ OLARAK SERVİSİMİZ RAPOR VEREBİLECEKTİR
Bosch dizel hibrid hazır
Bosch dizel hibrid hazır

20.09.2011 18:11

Bosch dizel hibrid hazır