İletişim Bilgileri

BİLGİN DİZEL SERVİS BOSCH-DELPHİ-DENSO-VDO ENJEKTÖR VE POMPA TAMİR TEST AYAR ONARIM

  • Yetkili Kişi: BİLGİN ÖZKAN
  • Telefon numarası: +90 (0212) 653-38-38, +90 0212 653 90 40
  • +90 (0554) 509-85-61
  • +90 (0554) 509-85-62
  • +90 (0212) 653-90-40
  • MSN: bilgindizel@hotmail.com
  • Skype: bilgindizel
  • Adres: BASIN EKSPRES YOLU ÇINAR CD.GÜNEŞLİ MATB.SİT.NO:4/16 YENİBOSNA/İST., YENİBOSNA, İstanbul, 34188, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Görüntü yok

9663429280, 9652707180, 9654550980, 9654551080, 1980L0, 1980.L0, 1980E6, 1980.E6, 1980J1, 1980.J1, 2S6Q9F593BD FORD,CITROEN,PEUGEOT,SIEMENS VDO TAMİRİ

9663429280, 9652707180, 9654550980, 9654551080, 1980L0, 1980.L0, 1980E6, 1980.E6, 1980J1, 1980.J1, 2S6Q9F593BD
sipariş alınır
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: BİLGİN ÖZKAN
  • Telefon numarası: +90 (0212) 653-38-38, +90 0212 653 90 40
  • +90 (0554) 509-85-61
  • +90 (0554) 509-85-62
  • +90 (0212) 653-90-40
  • MSN: bilgindizel@hotmail.com
  • Skype: bilgindizel
  • Adres: BASIN EKSPRES YOLU ÇINAR CD.GÜNEŞLİ MATB.SİT.NO:4/16 YENİBOSNA/İST., YENİBOSNA, İstanbul, 34188, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

EURO-4 VDO_SIEMENS (Continental) 1.4 Hdi DW10BTED.
CITROEN C1/C2/C3
PEUGEOT 107/307/3007
FORD FIESTA / FUSION
MAZDA – 2
TOYOTA AYGO
9663429280, 9652707180, 9654550980, 9654551080, 1980L0, 1980.L0, 1980E6, 1980.E6, 1980J1, 1980.J1, 2S6Q9F593BD, 2S6Q-9F593-BD, 2S6Q-9F593-BC, 2S6Q9F593BC, Y40413250A, A2C59511612, A2C59511719, 5WS40516, 1469709, 5WS40149, 5WS40149-Z, 5WS40149Z, Kyocera,

SIEMENS A2C59511719
SIEMENS A2C59511612
SIEMENS 5WS40516
SIEMENS 5WS40149
SIEMENS 5WS40149-Z
SIEMENS 5WS40149Z
SIEMENS 5WS40063
FORD 1469709
FORD 2S6Q-9F593-BC
FORD 2S6Q9F593BC
CITROEN 1980.E6
CITROEN 1980E6
CITROEN 1980.L0
CITROEN 1980L0
CITROEN 1980J1
CITROEN 1980.J1
FORD 2S6Q9F593BD
FORD 2S6Q-9F593-BD
TOYOTA Y40413250A
PEUGEOT 9654550980
PEUGEOT 9654551080
PEUGEOT 9663429280
PEUGEOT 9715135480
PEUGEOT 9652707180
PEUGEOT 9715135480

Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Diğer araç yedek parçaları
Oluşturma tarihi: 01.05.2015 11:49
Düzenleme tarihi: 13.07.2018 12:25